1192 Artikel
Alle professionellen Haarpflegeprodukte
Ausgewählt
Filter
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000ml
49,57 €
49,57 € pro L
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 250ml
26,45 €
105,80 € pro L
Joico YouthLock Anti-Frizz Föhncreme 50 ml
11,50 €
230,00 € pro L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo and Conditioner 1L Duo
79,35 €
79,35 € pro L
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
Unverbindliche Preisempfehlung:79,35 €Aktueller Preis:55,55 €
0,12 € pro 50
Goldwell Dualsenses Color Revive Cool Red 200ml
22,66 €
113,30 € pro L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Unverbindliche Preisempfehlung:64,40 €Aktueller Preis:54,74 €
109,48 € pro L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Unverbindliche Preisempfehlung:27,60 €Aktueller Preis:20,70 €
138,00 € pro L
Goldwell Dualsenses Curls and Waves Serum Spray 150ml
21,85 €
145,67 € pro l
KMS CurlUp Perfecting Lotion 100 ml
32,20 €
322,00 € pro L
Goldwell BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
23,00 €
306,67 € pro L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Unverbindliche Preisempfehlung:59,11 €Aktueller Preis:44,33 €
1477,67 € pro L
Joico YouthLock Spülung 50 ml
10,35 €
207,00 € pro L
KMS CurlUp Twisting Style Balm 250ml
33,12 €
132,48 € pro L
KMS CurlUp Perfecting Lotion 100ml
33,12 €
331,20 € pro L
Goldwell Stylesign Shine Spray 150ml
19,55 €
130,33 € pro L
Sebastian Professional Bändigendes Elixir für krauses Haar 140 ml
34,21 €
244,36 € pro L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Unverbindliche Preisempfehlung:41,40 €Aktueller Preis:31,05 €
207,00 € pro L
Wella Professionals Care EIMI Thermal Image Heat Protection 150ml with Mistify Me Strong Hairspray 300ml Styling Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:41,34 €Aktueller Preis:31,00 €
Wella Professionals Care Ultimate Color Regime Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:136,74 €Aktueller Preis:102,56 €
160,00 € pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150ml
21,85 €
145,67 € pro L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250ml
18,40 €
73,60 € pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow 60Sec Treatment 200ml
21,85 €
109,25 € pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Conditioner 200ml
19,55 €
97,75 € pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
18,40 €
73,60 € pro L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60Sec Treatment 200ml
21,85 €
109,25 € pro L
Biolage All-In-One Multi-Benefit Spray 250ml
34,50 €
138,00 € pro L