1191 Artikel
Alle professionellen Haarpflegeprodukte
Ausgewählt
Filter
Goldwell Dualsenses Exclusive Instant Love Bundle
30,19 €
67,09 € pro L
Living Proof Perfect Hair Day (PhD) Advanced Clean Dry Shampoo & High - Shine Gloss Duo
67,85 €
170,48 € pro L
L'Oréal Professionnel Flash Pro Haar-Make-Up – Hello Halo 60 ml
10,29 €
171,50 € pro L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Serum Spray 150ml
21,85 €
145,67 € pro L
Wella Professionals Ultimate Repair Christmas Gift Set
89,70 €
186,88 € pro L
Aveda Verdickendes Tonic 30 ml
20,70 €
690,00 € pro L
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml
19,55 €
97,75 € pro L
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo 250ml
18,40 €
73,60 € pro L
L'Oréal Professionnel Flash Pro Haar-Make-Up – Glow Big or Glow Home 60 ml
10,34 €
172,33 € pro L
KMS Colour & Heat Protection Bundle for All Hair Types
60,72 €
80,96 € pro L
Kérastase Specifique Stimuliste Hair Thickener 125 ml Duo
Unverbindliche Preisempfehlung:146,40 €Aktueller Preis:131,76 €
527,04 € pro L
KMS Style Color Stone Wash Denim 150 ml
28,81 €
192,07 € pro L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Serum Spray 150ml
21,85 €
145,67 € pro L
Wella Professionals Care Ultimate Color Travel Set
40,25 €
196,34 € pro L
Redken Clean Maniac Spülung für mehr Feuchtigkeit 1000 ml
Unverbindliche Preisempfehlung:51,75 €Aktueller Preis:46,58 €
46,58 € pro L
Living Proof - Living Proof Livng Proof Phd Hair Perfect 118Ml - 118ml
31,00 €
273,37 € pro KG
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment 200ml
21,85 €
109,25 € pro L
Living Proof Locken Feuchtigkeits-Boost-Serum 50ml
32,00 €
640,00 € pro L
KMS Add Volume Solid Shampoo 75g
24,15 €
322,00 € pro KG
Goldwell Dualsenses Rich Repair Set
Unverbindliche Preisempfehlung:33,35 €Aktueller Preis:26,68 €
53,36 € pro L
VIRTUE Damage Reverse Serum 50ml & Overnight Scalp & Hair Elixir 50ml Duo
135,70 €
1357,00 € pro L
Living Proof Perfect Hair Day (PhD) Schwerelose Maske 200 ml
44,45 €
222,25 € pro L
L'Oréal Professionnel Flash Pro Haar-Make-Up – Galaxy Trip 60 ml
11,50 €
191,67 € pro L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo 250ml
18,40 €
73,60 € pro L
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 750ml
55,78 €
74,37 € pro L
Olaplex Supersize No.3 and No.4P Bundle
Unverbindliche Preisempfehlung:108,10 €Aktueller Preis:75,67 €
151,34 € pro L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Day and Night Bond Booster Duo
34,50 €
106,15 € pro L